Sádrokarton – ceník sádrokartonářských prací 2024

V případě prací, kdy se používá sádrokarton, nelze ceník takovýchto služeb snadno určit. Především není možné stanovit ceny v případě, kdy neznáme přesné specifikace vaší konkrétní zakázky. Vždy je proto nutné vše důkladně prokonzultovat, určit nejlepší řešení a pak provést zcela konkrétní kalkulaci.
Chcete cenovou nabídku na sádrokartonářské práce v Praze a okolí? Kontaktujte nás!

Konzultace, zaměření a kalkulace ceny zdarma

Sádrokarton: ceník prací a dodávky

Zdůrazňujeme, že veškeré konzultace ohledně nejvhodnějších řešení, dále také zaměření a sestavení celkového rozpočtu je zcela zdarma a neznamenají pro vás žádný závazek. Proto se nás v žádném případě neobávejte kontaktovat. Rádi se vám budeme plně věnovat.

Přibližný ceník: sádrokarton a přidružené služby

Abychom však alespoň částečně vyhověli požadavkům návštěvníků naší webové prezentace, kteří se zajímají o práce se sádrokartony a hledají konkrétnější ceník, uvádíme níže alespoň několik základních položek s jejich hrubým naceněním.

Ceník montáže a dodávky u sádrokartonářských prací

Věříme, že náš přibližný ceník prací, při nichž je používán sádrokarton, vám pomůže rozhodnout se právě pro naši firmu. Je samozřejmé, že se snažíme udržet naše ceny co nejníže, ale daleko důležitější je kvalitní a vysoce profesionální práce, což je pro nás vždy tím nejdůležitějším faktorem. Zásadně se snažíme používat pouze ten nejkvalitnější sádrokarton a materiály, avšak dbáme na to, aby tento fakt nikdy příliš neovlivňoval náš ceník.

Pokud vás náš ceník a nabídka prací se sádrokartonem zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Zpracujeme vám kalkulaci přesně podle vašich požadavků a specifik.

Orientační ceník (dodávka a montáž) – sádrokartony (Praha a okolí)

Orientační ceník pro rok 2024. Ceny jsou uvedeny jako „od“, bez DPH (jsme plátci)

Práce Cena mj.
Podhled jednoduše opláštěný/ 1x RB12,5mm 785,00 Kč
Příčka oboustranně opláštěná 75mm RB12,5mm/RB12,5mm 885,00 Kč
Příčka oboustranně opl. 100 mm RB12,5mm/RB12,5mm 1050,00 Kč
Příčka oboustranně opl. 125 mm RB12,5mm/RB12,5mm 815,00 Kč
Malování sádrokartonu /Primalex Plus 45,00 Kč
Penetrace 18,00 Kč
Tmelení 250,00 Kč
Osazení střešních oken 1 500,00 Kč ks
Osazení podkrovních výlezů 1 500,00 Kč ks
Kazetové stropy 450,00 Kč
Montáž zárubní 250,00 Kč ks
Montáž ALU rohů 12,00 Kč bm
Parotěsná fólie (parozábrana) 14,00 Kč

Ceník je pouze orientační. Vždy záleží na použitém materiálu a jeho kvalitě. Ovlivňují ji také podmínky – přístup, stav zdiva, (ne)rovnosti, složitost konstrukce atd.
Proto nás prosím kontaktujte. Vypracujeme zdarma cenovou nabídku přímo vám na míru a poradíme nejvhodnější postupy a materiály.

  Kontaktní formulář:

  Máte zájem o naše služby? Chcete vypracovat cenovou nabídku? Napište nám, budeme Vás kontaktovat. Případně nám zavolejte na 602 328 761 (PO až PÁ od 8 do 19 hod.).

  Vaše jméno

  Email

  Telefonní číslo

  Termín a místo realizace

  Vaše zpráva